OV Ostrava - Zábřeh 14.5.2022

14.05.2022

Na oblastní výstavu v Ostravě - Zábřehu dne 14.5.2022, kterou posuzoval pan Vítězslav Fiala dojeli Henmoňáci v hojném počtu. 

Moje nejstarší a nejmilovanější Yvanka Lonadard (Arex v. Panoniansee X Trinita z Henmonu) jako V1, Nejlepší veterán představila své dvě dcery ve třídě mladých VD1, VT Safiru z Henmonu, ( majitelka Jarmila Čechmanová) a naše VD2 Sasanku z Henmonu, dále syna V1, Oblastního vítěze Foxe z Henmonu (majitelka Vladimíra Kostrhounová) a svého vnuka, Foxova syna VD2 Paragana z Henmonu ve třídě dospívajících (majitelka Šárka Veselá). 

Ve třídě dorostu dlouhosrstých fen se poprvé představila VN3 Ulli z Henmonu (majitelka Jana Dittrichová) a v dorostu krátkosrstých fen naše VN3 Viola z Henmonu. Ve třídě dospívajících krátkosrstých fen získala naše Gebera Kuver VD3 a svěřen mi byl její otec V3 Hunter v. Pallas Athene (majitelé manželé Kuběnovi). 

A jelikož účastníci si zřejmě povšimli, že jsem z kruhu v podstatě nevylezla, vodila jsem i další např. VN3 Elvis z Vrchu Dobrý, VD Brixa Anmireto Moravia....

 Tímto děkuji Katka Kolínová a celému mému "podpůrnému týmu" Šárce, Janě, Vlaďce a Lei, že mi se vším pomáhaly . 

Na výstavu se přijeli podívat i další Henmoňáci - zatím jen na čumendu Rosa Shelby z Henmonu a Ursus z Henmonu.